Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

„Pūt un palaid” Vestienā

JOLANTA BARDZIŅA, Vestienas tautas nama vadītāja

Autors • 18.08.2020.

„Pūt un palaid” Vestienā
Burtu lielums

Vestienas pagasta svētki 8. augustā nosvinēti godam, un katrs, kurš vēlējās, atrada sev ko interesantu. Šoreiz bija citādāk, mazliet izkliedēti, lai ievērotu drošības noteikumus, kas noteikti valstī, bet tas nemazināja kopā sanākšanas un satikšanās prieku.

Mums ir mazs pagastiņš un ļoti gribas saliedēt cilvēkus, izkustināt no ikdienas darbiem un rutīnas. Tas izdevās, jo fotogrāfijās ir tik daudz smaidošu un priecīgu seju. Ir atkal tik daudz paldies sakāms palīgiem un prieks, ka arvien ir cilvēki, kuri labprāt iesaistās, palīdz un atbalsta. Īpašs paldies Lailai Hofmanei par dekorāciju veidošanu un idejām. Tāpat varam secināt, cik ļoti Dievs mīl mūsu Vestienu, jo savus svētkus sākām ar kristīgu pasākumu estrādē, Ž. Bastēna lekciju, mūziķiem un aizlūgšanām. Aleluja!
Pēcpusdienas cēlienā svētkus ar nosaukumu „Pūt un palaid" iepūta pārvaldes vadītājs Artūrs Vāvere, un viņam piebiedrojās vareni pūtēji ar līdzpaņemtajiem pūšaminstrumentiem. Ļoti liela atsaucība bija rotkaļa Jura Leitāna radošajai darbnīcai, tur katrs varēja mācīties izgatavot gredzenu. Tāpat interese bija par Brain Games īpašnieka Egila Grasmaņa spēlēm, tas bija kas jauns. Kā katru gadu svētku norisē iesaistījās bērnu un jauniešu centrs un bibliotēka ar radošām nodarbēm gan bērniem, gan pieaugušajiem, kā arī sporta organizators ar sportiskām aktivitātēm.
Tirgotāji šogad tika aicināti tirgoties ar dažādām lietām, kas liekas un kādam vēl noder. Atbalsts nebija liels, bet tie, kas atnesa savas lietas pārdošanai, bija priecīgi, jo izdevās nedaudz nopelnīt. Par vēderpriekiem rūpējās Rita Bogdanova no ZS „Ielāpi" un Dzintra Gutāne ar kartupeļu virpuļiem, viss tika apēsts un gribējās vēl, cik ļoti garšīgi bija pagatavots.
Volejbola spēlei pieteicās komandas arī no blakuspagastiem, sacensības izvērtās četru stundu garumā, uzvarēja savējie.
Bērnu ballīte no „Burbuļu biroja" sapulcēja ļoti daudz mazo rakaru, ziepju burbuļi tika ķerti, pūsti, dažam arī saburbuļotas drēbes un rokas, bet tas bija tā vērts!
Svētku izskaņā estrādē priecēja V. Nartiša monoizrāde „Pūt un palaid!", bet kulminācija bija labo domu plosta ielaišana Salāja ezerā kopā ar VPDK „Kadiķis" un mūsu kaimiņpagasta skaistās balss īpašnieku Didzi Melderi. Tas bija emocionāls baudījums, un īpašā atmosfēra veldzēja dvēseli. Svētkus noslēdzām ar dančiem un lustēm estrādē, DJ Aigaru un DJ Wirpuli.
Bija patiess prieks par svētkiem, par laimīgām, starojošām sejām. Vestienai būs būt!


19.08.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px