Pie Mārcienas pansionāta iemītniekiem 26. maijā ar skaistu priekšnesumu — teātri, dzeju un mūziku — ieradās Praulienas pamatskolas skolēni.
Kā atzina Praulienas pamatskolas direktores vietniece audzināšanas darbā Anita Lazdupe, jau ierasts, ka pansionātu biežāk apmeklē uz Ziemassvētkiem, dāvina pašgatavotas piparkūkas un priekšnesumu. Šoreiz izdevās pansionātā paviesoties pirms Vasarsvētkiem.
Mārcienas pansionātā uzstājās Praulienas pamatskolas teātris "Burvis", ko vada skolotāja Vija Miška, Maxim Bauer no 8. klases ar ģitāras spēli, Jorens Broks no 8. klases, dzejoļus skaitīja Māris Āboliņš no 1. klases, kas piedalījās arī skatuves runas konkursā.
13.06.2023.