Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Pašiem savs ledus laukums

AGRITA NUSBAUMA-KOVAĻEVSKA

Autors • 26.01.2021.

Pašiem savs ledus laukums
Burtu lielums

Šogad ziemīgie laikapstākļi lutina ikvienu, kuram tuvi ir ziemas sporta veidi un aktīva atpūta brīvā dabā.

Slēpošana, slidošana, hokejs, pārgājieni šobrīd ir īpaši iecienītas aktivitātes, ņemot vērā arī to, ka iekštelpās pašlaik nekas nenotiek. Bērnu un jauniešu apvienības „Rīts" jaunieši šogad parūpējušies, lai pašiem būtu savs ledus laukums, kur gan izslidoties, gan uzspēlēt hokeju.
– Katru gadu, kad ir bijusi iespēja, jaunieši ir mudināti izveidot ledus laukumu slidošanai, arī šogad jaunieši paši piedalījās ledus laukuma veidošanā. Citus gadus tika organizētas sacensības „Bērzaunes ripa", kur tika rīkoti hokeja turnīri. Taču šogad tas nav iespējams sakarā ar valstī esošo situāciju un ierobežojumiem. Neraugoties uz to, ledus laukums tika izveidots. Jaunieši ņēma rokās sniega lāpstas un devās tīrīt laukumu. Ieguldītais darbs ir pamatīgs, sniega tīrīšana un svaiga ledus liešana norisinājās līdz pat vakaram. Milzīgs paldies visiem, kas piedalījās laukuma izveidē, malači! Prieks redzēt aktīvus un mērķtiecīgus jauniešus, – priecājas Antra Raubiška, Bērzaunes pagasta jaunatnes lietu speciāliste. – Laukums slidošanai ir paredzēts visiem, kuri vēlas uzlabot savas slidošanas vai hokeja spēles prasmes, kā arī aktīvi pavadīt laiku. Jauniešiem ir pieejami hokeja vārti, lai trenētu savu precizitāti. Iespēja slidot ir ne tikai jauniešiem, bet arī bērniem un viņu ģimenēm. Katrs var nākt slidot arī dienas tumšajās stundās, jo pie jauniešu centra ir prožektors, kas izgaismo visu laukumu. Sakarā ar ierobežojumiem klātienē tikties nedrīkstam, tādēļ aicinām bērnus un jauniešus pavadīt brīvo laiku aktīvi, radot iespēju izrauties no ikdienas rutīnas un izbaudīt ziemu. Šobrīd komunikācija ar jauniešiem tiek realizēta attālināti. Kad vēl bija iespēja, tikāmies individuāli, taču pašlaik tas nav iespējams. Jāatzīst, ka jaunieši ir noguruši no tehnoloģijām, tādēļ pēc iespējas vairāk iedrošinām aktīvi pavadīt brīvo laiku, kaut uz mirkli atrauties no ekrāniem. Lai ikdienu padarītu interesantāku, esam izsludinājuši konkursu „Lēciens ziemā", aicinot iesūtīt savus foto/video, kas parāda, kā bērni un jaunieši izbauda ziemas priekus.


27.01.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px