VARAKĻĀNU novada jauniešu centrā “Aplis” ikdiena rit ierasto gaitu. Tiek organizēti dažādi radoši un izglītojoši pasākumi, sniedzot iespēju bērniem un jauniešiem gūt jaunas un vērtīgas zināšanas, ļauties radošām izpausmēm, arī paveikt kādu labu darbu.
– Jauniešu centram sokas labi, līdz šim tika rīkoti dažādi izzinoši, radoši, sevis izzināšanas pasākumi. Ciešā sadarbībā ar Varakļānu novada jauniešu domi ir rīkoti izklaidējoši pasākumi. Kopā ar jauniešu domes jauniešiem ir domāts, kādā veidā un kas būtu mūsu spēkos, lai iesaistītu aktivitātēs neaktīvos un mazaktīvos jauniešus, – pastāsta Katrīna Ūzuliņa, jauniešu centra "Aplis" vadītāja.
Maijs ir pārmaiņu mēnesis, jo ar maija sākumu darba attiecības izbeidz līdzšinējā jauniešu centra vadītāja Lienīte Patmalniece-Kondratoviča un darbu uzsāk jauna vadītāja, jauniete Katrīna Ūzuliņa.
– Pirmie šī gada mēneši bijuši ļoti darbīgi. Marta izskaņā jauniešiem no 13 līdz 25 gadu vecumam bija iespēja piedalīties gleznu radīšanas konkursā. Konkursam bija brīvā tēma – kas uz sirds, tas uz audekla. Iespēju izmantoja un konkursā piedalījās četri jaunieši. Sadarbībā ar jauniešu domi aicinājām ziedot nepieciešamās lietas ķepainajiem draugiem, atbalstot Jēkabpils dzīvnieku patversmi. Ieceru ir daudz, tik tās jāīsteno.
Jau šajā svētdienā atzīmēs māmiņdienu. Jauniešu centrā šodien no pulksten 15 līdz 18 veidosim kartiņas mūsu mīļajām mammām svētkos.
10.05.2024.