LIEZĒRES pagastā joprojām aktuāls jautājums ir par ambulances ēku, kas no ārpuses ir atjaunināta, bet iekšdarbi vēl nav pabeigti, līdz ar to pašlaik ēka ir neapdzīvota.
– Bija plānots, ka iekšdarbi tiks veikti vienā kārtā projekta ietvaros. Diemžēl „Covid-19" ieceri neļāva realizēt. Projekts ir izstrādāts, bet šobrīd tiek domāts par iespēju to tomēr dalīt divās kārtās, veikt iepirkumu. Lai to īstenotu, vēl nepieciešamas sarunas ar Madonas novada domes deputātiem. Lai ēka būtu pabeigta, nepieciešams pabeigt iekšdarbus un izbūvēt siltumtrasi, – norāda Liezēres un Vestienas pagasta pārvalžu vadītājs Artūrs Vāvere.
01.12.2020.