Saskaņā ar likumu „„Covid-19" infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likums" pašvaldībām 2021. gadā ir tiesības noteikt citus nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņus, kas atšķiras no likumā „Par nekustamā īpašuma nodokli" noteiktajiem, tos pārceļot uz vēlāku laiku attiecīgā taksācijas gada ietvaros.
Guntars Velcis komentēja: – Līdz šim bija četri maksāšanas termiņi, tagad ir viens termiņš; soda nauda netiek aprēķināta, ja vien samaksā līdz 31. decembrim.
Ērgļu novada dome noteica, ka nekustamā īpašuma nodoklis par 2021. gadu maksājams šādā kārtībā – ne vēlāk kā līdz 2021. gada 31. decembrim 100% apmērā no nodokļa gada summas.
14.04.2021.