LUBĀNAS vidusskolā, kā jau tas tradicionāli ierasts, mācību gada noslēgumā tiek rīkots Pateicības pasākums. Tas aizvadīts arī šogad.
– Maija beigās mūsu skolā notiek svinīgs pasākums – Pateicības pasākums. Ik gadu šajā saulainajā dienā skola pulcē skolēnus, pedagogus un vecākus, lai teiktu paldies par paveikto aizvadītajā mācību gadā. Paldies ir visstiprākā valūta, kas nekad nemaina savu vērtību. Ar lepnumu varu atzīt, ka atkal esam aizvadījuši darbīgu un ražīgu gadu gan mācību darbā, gan audzināšanas darbā, – teic Lubānas vidusskolas direktore Iveta Peilāne.
Pasākuma ietvaros pateicības saņēma mācību priekšmetu olimpiāžu dalībnieki, skolēni, kuri mācās labi un teicami. Paldies par darbu tika teikts arī pedagogiem un skolas darbiniekiem.
– Šis ir laiks, kad skolā ieskanas zvaniņa skaņas un uz pēdējām stundām tiek aicināti devītās un divpadsmitās klases skolēni. Tas ir īpašs un tomēr nedaudz skumjš brīdis, jo mūsu audzēkņi ir gatavi nākamajam kāpienam! Lai veicas! Priekšā vasara – tas ir īstais laiks piedzīvojumiem un negaidītiem atklājumiem. Baudīsim vasaru, krāsim sevī saules enerģiju nākamajam mācību gadam! – aicina Lubānas vidusskolas direktore.
04.06.2024.