ĒRGĻOS novadu apvienošanās nesusi izmaiņas gan iestāžu darbības, gan sabiedrības ikdienā, taču valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs turpina darbību kā līdz šim.
– Mums ir noteikts pakalpojumu grozs, šos pakalpojumus arī piedāvājam saviem klientiem. Klientu apkalpošanas centrs pilda valsts uzdotās funkcijas, palīdzam klientiem, kā vien varam. Pēdējā laikā aktuāli bijuši „Covid-19" sertifikāti – tos palīdzējām printēt personām, kurām nav iespējas tikt pie interneta pieslēguma un pašiem izdrukāt šo dokumentu. Populāri ir arī VSA pakalpojumi, mūsu klientu centrā var saņemt slimību pabalstus un arī pabalstus bezdarbniekiem. Sākotnēji šajā jomā strādāja trīs darbinieki, bet tagad esam divas. Klientu centrs ir sadalīts divās daļās; viens darbinieks atrodas bibliotēkas ēkā, bet otrs strādā Ērgļu pašvaldības ēkā. Laikā, kad iestādes strādāja attālināti un klientus nepieņēma klātienes konsultācijās, palīdzējām saviem klientiem sazināties ar nepieciešamajām iestādēm, – skaidro valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centra darbiniece un lietvede Iveta Olte.
Viņa atzīst, ka lielāko gandarījumu un prieku sagādā iespēja palīdzēt klientiem un atvieglot viņu ikdienu.
28.07.2021.