KALSNAVAS kultūras namā 22. septembrī no pulksten 12 seniori aicināti uz tikšanos, lai kopīgi pavadītu aktīvu un aizraujošu dienu.
Tradicionāli Kalsnavā kopīga pensionāru tikšanās ir vien ap Ziemassvētku laiku, tādēļ šogad tika nolemts, ka senioru pasākums tiks rīkots rudenī. Kalsnavas kultūras nama vadītāja Nora Kampe stāsta: – Aprunājos ar aktīvajiem senioriem no pensionāru klubiņa "Optimisti", un viņi atbalstīja manas idejas. Vēlējās pasākumu, kurā varētu sabraukt arī viesi no kaimiņu pagastiem.
Pasākumā tiks piedāvātas dažādas aktivitātes. Būs dejas sēdus ar pasniedzēju Indru Spalviņu, kas kādreiz jau strādājusi Kalsnavā. Būs arī radošās darbnīcas, kuras piedāvās Kalsnavas multifunkcionālais centrs "UP's", Kalsnavas dienas aprūpes centrs un Mārcienas pansionāts. Savukārt katram, kurš vēlēsies, astroloģe Danuta Kiopa izveidos astroloģisko karti. Būs iespēja spēlēt novusu, un kopīgi tiks baudīta zupa, lai atgūtu spēkus.
Nora Kampe vēsta: – "Ģimenes sētas" īpašniece apsolīja vārīt zupu, tikko vienojāmies, ko pirksim un ko vārīsim. Viņa atbrauks ar saviem traukiem un mūs pabaros, vienīgi grūti prognozēt, cik cilvēku būsim – vai nu draudzīgi dalīsimies vai ēdīsim dubultporcijas.
Pasākuma noslēgumā dziedātāja Inese Nereta un dzejniece Inese Tora ieskandinās Dzejas mēnesi. Dalība pasākuma pirmajā daļā ir bez maksas, bet koncertam būs ieejas biļetes 3 eiro.
20.09.2024.