Jau ilgāku laiku Barkavas pagastā jauniešu centrā iestājies klusums, bet, lai atkal iedrošinātu pagasta bērnus nākt un darboties, Degumnieku jaunieši kopā ar biedrību „Pauze AD" īsteno projektu „Ejam kopā!".
Nodarbību un aktivitāšu kopums bērniem un jauniešiem „Ejam kopā!" tiek realizēts projekta „PuMPuRs" ietvaros, un pirmā aktivitāte – „Mājas saldējuma gatavošana" kopā ar „Skrīveru mājas saldējumu" notika aizvadītajā nedēļā.
– Barkavas pagasta bērni šajā projektā apvienojās ar multifunkcionālā centra „13. km" jauniešiem, lai kopīgi pagatavotu dažādu veidu un garšu saldējumu. Tāpat tika piedāvātas arī citas aktivitātes un radošas nodarbības. Meistarklase izdevās lieliska, bērni guva jaunas zināšanas un iespaidus. Bet jau drīz paredzēta arī otra aktivitāte projekta ietvaros – gan Barkavas, gan Ošupes pagasta bērni un jaunieši dosies uz mežu, kur paredzēta arī nakšņošana. Tas būs varens piedzīvojums un sniegs bagātas emocijas. Tā kā projekts ir „Ejam kopā!", gaidām bērnus un jauniešus no abiem pagastiem, lai veicinātu draudzību, kopīgus piedzīvojumus un šie mazie notikumi būtu stimuls atkal atsākt aktīvu jauniešu centra darbību, – uzsver Dace Kalniņa.
18.08.2021.