Aizvadīts darbīgs oktobris ar amatierteātra pirmizrādi un pēcpusdienu
gardēžiem "Rudens burciņās" Lauteres kultūras namā, noskaņu vakaru
"Gabaliņos". Novembris šogad gan sola klusumu – to noteikusi pašreizējā
epidemioloģiskā situācija valstī.
Tomēr 18. novembra svētkus svinēsim
– kaut ne tā, kā citus gadus – ar plašu koncertu kultūras namā kopā
pašdarbniekiem, PII "Sprīdītis" un Kusas pamatskolas audzēkņiem.
Šogad aicinām pagasta iedzīvotājus svētkus svinēt savā ģimenes lokā, logā iededzot svecīti un daloties atmiņās. Lauterē pie kultūras nama top svētku dekorācijas, tādējādi radot svētku izjūtu lauteriešiem un visiem garāmbraucējiem. Tur pirmās sveces iedegsim 11. novembra vakarā.
Bet 18. novembrī aicinām atnākt uz Kusas estrādi, laikā no pulksten 16 līdz 18, iedegt savu līdzpaņemto svecīti un piestāt uz mirkli. Ieklausīties, sajust un ieraudzīt… It kā katrs par sevi, bet tomēr kopā varam uzburt svētku izjūtu – tik ļoti vajadzīgu mums visiem šajā laikā.
Lauteres kultūras nama foajē un Viesienas bibliotēkā vēl joprojām visu novembri var aplūkot Aronas pagasta iedzīvotājas, Tautas tēlotājmākslas studijas "Madona" dalībnieces Ausmas Pirogas gleznu izstādi "Un dziesma šī tālāk skan…".
Iepriekš gan aicinu pieteikties, zvanot Lauteres kultūras nama vadītājai (mob. t. 26531050) vai Viesienas bibliotēkas vadītājai (mob. t. 26128485).
Svinēsim Latvijas 102. dzimšanas dienu – košu, skaistu, gan ne tā, kā ierasts, bet no sirds!
11.11.2020.