DEGUMNIEKU pamatskolas sporta zālē šodien — 21. martā — notiks nakts turnīrs telpu futbolā.
Vecākais speciālists sporta jomā Māris Gailums informē, ka aktivitāte sāksies pulksten 20 un to organizē Ošupes pagasta pārvalde. Maksimālais komandu skaits ir astoņas komandas, tāpēc dalību interesenti tika aicināti pieteikt laikus.
Turnīru tiesās Latvijas Futbola federācijas tiesnesis, un pasākuma laikā notiks arī drošības uzraudzība.
Zinot, cik aktīvi un kustīgi cilvēki dzīvo mūsu pilsētā un novadā, jācer, ka arī šim aktīvās atpūtas pasākumam ir pieteikušies daudzi interesenti. Lai futbolbumbas veiksmīgi lido vārtos!
21.03.2025.