29. augustā Mārcienas kultūras namā norisinājās Mārcienas kausa izcīņa 64 lauciņu dambretē.
Šogad šis pasākums bija īpaši gaidīts, jo parasti tas notiek aprīlī, bet „Covid-19" vīruss arī šeit ieviesa savas korekcijas un ierobežojumu dēļ to nācās pārcelt uz nenoteiktu laiku.
Dalībnieki no Rīgas, Ikšķiles, Ogres, Viļāniem, Jēkabpils un Madonas novada sacentās 8 kārtu pamatturnīrā un 9 kārtu ātrspēlē.
Kopvērtējumā: 1. vietā Edijs Novickis, 2. vietā Maigonis Juhnevičs, 3. vietā Valerjans Vizulis, 4. vietā Neļa Malahovska, 5. vietā Valdis Mass, 6. vietā Ivars Kelass.
Dāmu grupā: 1. vieta Neļai Malahovskai, 2. vieta Vinetai Mikovičai, 3. vieta Sandrai Briedei.
Jauniešu grupā: 1. vietā Terēze Stepiņa, 2. vietā Artis Lipša, 3. vietā Linda Malinovska.
Ātrspēlē: 1. vieta Ivaram Kelasam, 2. vieta Edijam Novickim, 3. vieta Ivaram Mauriņam.
Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos un uz tikšanos Mārcienā!
02.09.2020.