VARAKĻĀNU novada vidusskolā 1. mācību semestris noslēdzies veiksmīgi, gan īstenojot mācību procesu, gan ārpusstundu aktivitātes.
– Bērni devušies ziemas brīvdienās, lai smeltos enerģiju un spēkus jaunajam mācību cēlienam, savukārt skolotāji turpina darbu, gatavojot materiālus veiksmīgam un interesantam mācību procesam, vielas apguvei, – pastāsta Juris Daleckis, Varakļānu vidusskolas direktors. – Vadītāju sapulcē, kas norisinājās šīs nedēļas sākumā, pārrunājām dažādas lietas, kas saistītas ar mācību procesu un gaidāmajiem izaicinājumiem. Viens no tiem – interneta kvalitatīva darbība. Iepriekšējā pieredze, kad jau skolās tika piedāvāti piloteksāmeni tiešsaistē, rāda, ka vēl tam neesam gatavi. Diemžēl interneta pieslēgums nav tik kvalitatīvs, lai ar to varētu nodrošināt valsts centralizēto pārbaudes darbu veikšanu. Šī situācija rada rūpes un raizes. Valsts pārbaudes darbi ir svarīgi, tiem jānorit bez aizķeršanās. Citādāk, ja kādas aizķeršanās rodas ikdienas mācību procesa laikā. Šī ir visaktuālākā problēma, kurai jārod risinājums, lai neciestu mācību process un skolēni. Viss straujiem soļiem virzās uz priekšu, līdz ar to arī tehnoloģijas. Skolām, pedagogiem jāspēj sekot līdzi un to visu nodrošināt. Katra diena ir izaicinājumiem piepildīta. Izglītības sistēma tiek atjaunota nepārtraukti.
30.12.2022.