ĻAUDONĀ jau 8. septembrī Andreja Eglīša Ļaudonas pamatskolas stadionā pulksten 11 notiks Latvijas Bērnu un jauniešu čempionāta regbijā noslēguma posms, kur savu debijas sezonu noslēgs arī regbija kluba “Ļaudona” bērni.
– Kā jau uz katru turnīru sabrauks līdz 20 komandām, kas pulcēs gandrīz 200 bērnu, treneru un atbalstītāju. Komandas sacentīsies trīs dažādās vecuma grupās – U10, U12 un U14. Tiks apbalvoti posma uzvarētāji, un, tā kā šis ir noslēguma posms, tiks pasniegtas arī kopvērtējuma medaļas Latvijas čempionu titula ieguvējiem, – informē regbija kluba "Ļaudona" trenere un valdes locekle Lāsma Kronberga un aicina visus interesentus braukt iepazīties ar šo sporta veidu, atbalstīt vietējos un labi pavadīt laiku, jo tik vērienīgs pasākums regbijā šeit vēl nav bijis!
30.08.2024.