Disku golfa klubs “Lettes” no Latvijas čempionāta mājās atgriezies ar medaļām.
No 2. līdz 4. augustam Talsos, Deviņkalnu disku golfa parka laukumos norisinājās Latvijas čempionāts disku golfā, kurā pie medaļām tika disku golfa kluba "Lettes" sportisti.
Kluba dibinātāja un aktīva disku golfa spēlētāja Rolanda Gruzīša vērtējumā šis čempionāts klubam "Lettes" izdevās ļoti veiksmīgs. Arī formāts, ka čempionāts norisinās trīs dienas, liecina par pareizu izvēli, salīdzinot ar iepriekšējiem čempionātiem, kuri norisinājās vienu dienu.
MJ15 grupā bronzas medaļu izcīnīja disku golfa "jaunās paaudzes" sportists Emīls Stoma. MPO divīzijā sudraba medaļa tika Edgaram Saulītim, bet bronzas medaļa – Aleksandram Ozoliņam. MP40 divīzijā bronzas medaļu mājās atveda arī Rolands
Gruzītis.
20.08.2024.