13. jūnijā Barkavas bērnu un jauniešu iniciatīvu centrā gardi smaržos, jo taps dažnedažādi gardumi no rabarberiem “Rabarberu dienā”.
Barkavas bērnu un jauniešu iniciatīvu centra vadītāja Agnese Gailuma laikrakstam pastāstīja: – Šogad ir saauguši ļoti daudz rabarberu, un liksim tos lietā. Bērniem pašiem, uz pasākumu nākot, neko līdzi ņemt nav nepieciešams. Šobrīd jaunieši meklē un veido pasākuma plānu, domā, kādas receptes izmēģināsim. Programma ir tapšanas stadijā, bet plānots gatavot gan rabarberu želejas, gan dažādus rabarberu desertus, kā arī rabarberu dzērienu. Par jauniešu centra pasākumiem, kuros mēs gatavojam dažādus ēdienus, interese ir ļoti liela. Iepriekš cepām picas, un tad interesi izrādīja ļoti liels bērnu un jauniešu skaits. Gatavot bērniem ļoti patīk.
06.06.2025.