OŠUPES pagastā nav sasnidzis tik daudz sniega kā Madonā vai Gaiziņa apkārtnē, par ko pagasta pārvaldes īpašuma uzturēšanas nodaļas vadītāja Anita Ikauniece priecājas:
– Ir sakritis trīsreiz mazāk sniega nekā Ziemas galvaspilsētā. Līdz šim mūsu pagastā arī vietējos ceļus nebija vajadzības īpaši tīrīt, beidzamo reizi tos iztīrīja uz Ziemassvētkiem, kad uzsniga. Nu izskatās, ka būs jātīra tagad, jo sniega kārta veidojas, ceļiem jābūt iztīrītiem. Mūsu rīcībā ir savs traktors un darbinieks, kas ceļus tīra. Ja darba ir pārāk daudz, tad slēdzam līgumu ar ZS "Asniņi". Tīrām ceļus uz visām sētām, kur to prasa, bet ir atsevišķas viensētas, kur negrib, ka sadzen vaļņus.
13.01.2021.