VARAKĻĀNU novadā jaunieši aktīvi darbojas, organizē un piedalās dažādos pasākumos.
– Nedēļas nogalē Varakļānu novada jauniešu centrs „Aplis" organizēja pavasara pārgājienu. Neraugoties uz lielo vēju, interesentu atsaucība bija liela, tāpēc atsevišķi tika noorganizēts pārgājiens arī bērniem, kuri vēl nav sasnieguši „jauniešu" vecumu – 13 gadus. Šogad marts mūs lutināja ar netipiski siltiem laikapstākļiem, tāpēc arvien vairāk laika vēlamies pavadīt dabā. Un kur gan vēl labāk atslēgties no ikdienas rutīnas un iegūt jaunu enerģiju?! Pārgājienos iepazināmies ar apkārtnes reti apmeklētām vietām, pieveicot dažādus šķēršļus – grāvjus, nolauztus kokus un upītes. Pārvarējām ne tikai dabas radītos šķēršļus, bet arī sevi, savas bailes un nedrošību. Komandas saliedēšanās, sadarbība un savstarpējā komunikācija bija abu dienu pārgājienu galvenais uzdevums, – pastāstīja Madara Kļaviņa, jauniešu centra „Aplis" vadītāja. – Līdz ar siltāka laika iestāšanos arī jauniešu centrs tiek apmeklēts daudz vairāk, bērni un jaunieši arvien biežāk izvēlas aktivitātes ārā, par ko ir liels prieks arī jauniešu centra vadītājai. Novada jauniešu dome plāno aktivitātes Lieldienu brīvdienām, noteikti līdz ar jauna mēneša sākumu būs jauni izaicinājumi un radošas aktivitātes, kurām aicinām regulāri sekot līdzi. Martā jaunieši gleznoja savu „Pavasari" konkursam, sagaidīsim visus darbus un sāksim balsošanu.
30.03.2022.