ĒRGĻOS, izmantojot mirkli, kad pieturas ziemīgi laikapstākļi, ir uzliets ledus. Kopš 25. novembra ērglēniešiem un pagasta viesiem ir iespēja baudīt ziemas priekus uz slidām.
Kā norādīja Ērgļu tūrisma centra vadītāja Ilze Feldberga, Ērgļi ir pirmā vieta Latvijā, kur šogad atvērta āra slidotava.
– Tieši sporta pasākumu organizatora Alda Jēkabsona entuziasms ir pamats slidotavas esamībai. Ir gandarījums un lepnums, ka mūsu cilvēki dara visu iespējamo, lai bērniem un arī pieaugušajiem sagādātu prieku. Ērgļos slidot iespējams bez maksas un bez maksas pieejamas arī slidas. Projekta ietvaros ir izdevies uzbūvēt jaunu slidu māju, kur uzglabāt inventāru, – iezīmēja Ilze Feldberga. – Cenšamies katru dienu ielikt aktuālo informāciju par iespēju slidot, jo tas ir ļoti atkarīgs no laikapstākļiem. Ja uznāks atkusnis un dienā būs +5 grādi, tad skaidrs, ka slidotava var nestrādāt, bet, ja nākamajā naktī atkal sola mīnusus, tad pa nakti salies un nākamajā dienā uz vakaru jau atkal varēs slidot.
28.11.2025.