DZELZAVAS pagasta kultūras namā šovakar pulksten 20 pulcēsies pagasta iestāžu darbinieki, pašdarbnieki un uzņēmēji, lai kopīgi pavadītu pozitīvām emocijām piepildītu vakaru.
– Prieks, ka atsaucība ir ļoti liela, – pieteikušies ir jau trīspadsmit vai četrpadsmit kolektīvi. Ballē piedalīsies ne tikai pagasta pārvaldes darbinieki un mākslinieciskie kolektīvi, bet arī uzņēmēji – zemnieku saimniecību īpašnieki un pārējie, kas darbojas uzņēmējdarbības jomā. Par muzikālo noformējumu rūpēsies dziedātājs Ainars Bumbieris, viņš būs arī vakara vadītājs, – stāsta Dzelzavas pagasta bērnu un jauniešu iniciatīvu centra vadītāja Aiva Sudraba.
Viņa norāda – ņemot vērā, ka kultūras nama vadītāja joprojām ir uz slimības lapas, esot grūti spriest un kaut ko precīzi pateikt par tālākajiem plānotajiem pasākumiem. Visticamāk, nākamais būs Sieviešu dienai veltīts pasākums, tālāk sekos Lieldienas. Varbūt, ka februārī varētu noorganizēt kādu teātra izrādi, kas arī parasti notiek.
19.01.2024.