ĒRGĻOS jau tuvākajā laikā darbību uzsāks multifunkcionālais centrs, kas nodrošinās ar kvalitatīvām, informatīvām un daudzveidīgām brīvā laika pavadīšanas iespējām gan Ērgļu jauniešus, gan vietējās kopienas iedzīvotājus.
Kā informēja Ērgļu informatīvā izdevuma redaktore Madara Ūdre, šomēnes pie centra telpu apgūšanas un iekārtošanas ir ķērusies jaunā vadītāja Eva Lasmane.
Evai ir bagāta iepriekšējā pieredze gan bērnu un jauniešu centra vadīšanā, gan nometņu vadīšanā, gan dažādu pasākumu, meistarklašu un cita veida aktivitāšu organizēšanā. Multifunkcionālā centra telpas atradīsies pārvaldes ēkā, Rīgas ielā 10. Tiklīdz viss nepieciešamais būs sagatavots, lai centrs varētu vērt savas durvis apmeklētājiem, ikviens būs laipni aicināts uz centra atklāšanas svētkiem. Bet, pirms uzsākt aktīvu centra darbību, ir svarīgi noskaidrot, ko vietējie iedzīvotāji vēlas redzēt jaunajā centrā, tādēļ iedzīvotāji ir aicināti aizpildīt anketu līdz šāgada 20. aprīlim. Anketa atrodama interneta vietnē www.ergli.lv.
8.04.2022.