MEIRĀNU tautas nama darbinieki 1. maijā gatavojas talkai, lai sakoptu teritoriju ap tautas namu.
– Atbalstot Lielo talku vienojāmies, ka šogad, ievērojot visus drošības pasākumus, organizēsim talku 1. maijā, kas ir arī Darba svētki, un sakopsim kādu nelielu daļu teritorijas ap tautas namu. Uzkopsim vecos mūrus, izzāģēsim atvases, kokus, lai būtu pievilcīgs skats un sakopta vēl kāda daļa no teritorijas, mūsu vide. Talkā piedalīsies tautas nama darbinieki, kā arī iedzīvotāji, kas ir izrādījuši vēlmi līdzdarboties. Jācer, ka laikapstākļi uzlabosies un ieceres tiks īstenotas. Ne tikai tuvojoties svētkiem, bet arī ikdienā vēlamies dzīvot tīrā un sakoptā vidē, – uzsver Meirānu tautas nama vadītāja Inga Aizsilniece.
28.04.2021.