Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Gatavojas izlaidumam

ZANE BIKOVSKA

Autors • 08.06.2021.

Burtu lielums

Arī ĒRGĻU novada vidusskolā noslēdzies kārtējais mācību gads, tuvojas izlaidums, kas ir nozīmīgs brīdis gan skolēniem, gan pedagogiem un vecākiem.

– Šogad Ērgļu vidusskolu absolvēs 27 devītās un 14 divpadsmitās klases skolēni. Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad izlaidums notiks vidusskolas pagalmā. 9. klases izlaidums notiks 11. jūnijā pulksten 18, savukārt 12. klases audzēkņi dokumentu, kas apliecina vispārējās vidējās izglītības ieguvi, saņems 30. jūnijā. Plānojam, ka arī šis izlaidums sāksies pulksten 18, lai gan tas vēl nav skaidri zināms un var mainīties, – informē Ērgļu vidusskolas direktore Inese Šaudiņa.
Viņa dažos vārdos iepazīstina ar izlaiduma norises gaitu – tajā varēs piedalīties gan skolēnu vecāki, gan skolotāji un, protams, arī skolas vadība. Tā kā brīvā dabā drīkst pulcēties līdz 40 cilvēkiem, netiks pārkāpti šobrīd spēkā esošie noteikumi.
Jautāta par diagnosticējošo darbu rezultātiem, Inese Šaudiņa atzīst, ka rezultāti kopumā ir labi, bet ir grūti pateikt, cik ticami tie ir. Vienīgais diagnosticējošais darbs, kas tika rakstīts uz vietas skolā, bija angļu valodā. Skolēnu vidū joprojām valdot neskaidrība par to, kur tālāk viņi dosies mācīties.
– Liela daļa devīto parasti izvēlas turpināt mācības tepat vidusskolā, ja vien nav nolēmuši saistīt turpmāko izglītību ar kādu specifisku novirzienu, – pauž Ērgļu vidusskolas direktore.

09.06.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px