CESVAINĒ šopiektdien, 9. decembrī, pulksten 16 paredzēts svētku egles iedegšanas pasākums "Ziemassvētku egles gaismas svētki", ko ievadīs jauniešu koncerts "Kopā esam stiprāki".
Kā atklāj Cesvaines kultūras nama vadītāja Kristīne Aumele, pasākums top sadarbībā ar biedrību "Ģimenes centrs TuTi", kas īsteno projektu, kurš ir domāts jauniešu ar ierobežotām iespējām iekļaušanai valsts pārvaldē.
– Projekts "Kopā esam stiprāki" ir tāda kā dižcepure, bet zem tās – sadarbība ar Cesvaines kultūras namu, ar Kraukļu bibliotēku, ar Dzelzavas speciālo pamatskolu, Dzelzavas pamatskolu, Dzelzavas kultūras namu, Sveķu pamatskolu, Cesvaines vidusskolu. Projekts norisinājās septiņos posmos, iesākās septembrī, bet noslēgsies 9. decembrī. Tiks izveidota bērnu darbu izstāde par tēmu "Mans ceļš dzīvē". Koncertā skanēs dziedinošā mūzika, kad bērni un jaunieši kopā ar ansambli "Bruģis" sniegs koncertu pie eglītes.
Notiks arī labdarības tirdziņš, kurā varēs iegādāties bērnu rokām gatavotas lietas. Tās, kas nebūs pārdotas, varēs iegādāties "TuTi" centrā Madonā, – pastāsta biedrības "Ģimenes centrs TuTi" darbiniece, Druvienas kultūras nama vadītāja Valda Putene.
7.12.2022.