VARAKĻĀNOS 11. novembrī, atzīmējot Lāčplēša dienu, pulksten 18.40 pie kultūras centra pulcēsies lāpu gājiena dalībnieki, lai pulksten 19 dotos svinīgajā ceļā no kultūras centra līdz pilsētas kapiem.
Katram lūgums līdzi paņemt savu lāpu un svecīti. Pulksten 19.30 kapsētā notiks piemiņas brīdis pie pieminekļa, kas veltīts Latvijas brīvības cīņās kritušajiem. Katrs iedzīvotājs tiek aicināts iedegt un nolikt sveci vai lāpu piemiņas vietās, Varakļānu pilsētas kapos un Stirnienē pie piemiņas akmens, pieminot mūsu varoņus un pateicoties viņiem par to, ka šodien dzīvojam savā valstī – brīvā Latvijā.
11.11.2025.