Deputātes mandātu nolēmusi nolikt Varakļānu novada domes deputāte Līna Nagle, kas pašvaldību vēlēšanās startēja no saraksta „Latvijas attīstība”.
„Staram" Līna Nagle apstiprināja, ka viņa izvēlējusies jaunu profesionālo izaicinājumu, kas nav savienojams ar deputāta darbu un darbu pašvaldībā, kur viņa pildīja lietvedes pienākumus, bija vairāku projektu vadītāja. – Šobrīd esmu pārmaiņu priekšā un, zinot, ka pārmaiņas nākotnē sagaida arī Varakļānu novadu, esmu izvēlējusies pieņemt jauno darba piedāvājumu un spert šo soli. Katrā ziņā tās būs pārmaiņas, bet dzīvesvietu gan netaisos mainīt. Palieku kā aktīvais iedzīvotājs. Interese par Varakļānu aktivitātēm man visos laikos ir bijusi un būs, un tas nekur, nudien, nepazudīs, – tā Līna Nagle. – Mana pēdējā darbdiena pašvaldībā ir 21. jūnijs, un arī manas deputātes pilnvaras beigsies pirms termiņa – 21. jūnijā. Uz lietvedes amatu bija izsludināts konkurss, kas ir veiksmīgi noslēdzies, un ir zināma arī jaunā kandidāte, kas savus pienākumus sāks pildīt 25. jūnijā. Tā ka nekāds pārtraukums darbos nebūs.
Kas attiecas uz domes sastāvu, pēdējās pašvaldību vēlēšanās Varakļānos nākamais aiz Līnas Nagles palika Oskars Kančs (LA), kurš patlaban ieņem pašvaldības izpilddirektora amatu. Līdz ar to viņš deputāta mandātu nepieņems.
Saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas datiem nākamais, kuram Varakļānos pienāktos deputāta mandāts, ir Oskars Zeps (LA).
11.06.2024.