25. februārī Madonas BJSS/Ērgļi U‑10 futbolistes Iecavā aizvadīja Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta spēles.
Ērglēnietēm izdevās apspēlēt Jūrmalas, Rīgas un Iecavas vienaudzes jau debijas sezonas otrajā spēļu sabraukumā. Mūsu komanda kopumā trīs spēlēs spēja gūt 16 vārtus, bet savos vārtos ielaida tikai vienus. Trīs panākumi un daudz pozitīvu emociju.
Meiteņu pārliecinošais un rezultatīvais sniegums nav nejaušība, bet gandrīz divu gadu apmācība un jau iegūtā sacensību pieredze. Komanda un spēlētājas laukumā ir drošas un radošas. Veiksmīgi nospēlētas spēles papildus iedrošina un motivē ikdienas treniņprocesā. Nākamās spēles 24. martā Salaspilī.
Paldies meiteņu vecākiem par atbalstu ceļā uz panākumiem un tālajā Iecavā klātienē. Pateicos Ērgļu pārvaldei par transportu.
05.03.2024.