CESVAINES multifunkcionālajā centrā līdz 29. janvārim norisinās fotokonkurss „Es saku paldies".
Dalībnieki tiek aicināti fotogrāfijā noķert to mirkli, kad vēlas pateikt „paldies". Attēlam jāpievieno neliels apraksts un jāsūta uz e-pastu [email protected], norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru saziņai. Trīs laimīgie foto autori saņems balvas.
20.01.2023.