Pirms Jāņiem – 19. jūnijā – ar uzrunām un braucienu retro automašīnās Ērgļos svinīgi tika atklāta rekonstruētā Rīgas iela jeb valsts reģionālā autoceļa P4 Rīga-Ērgļi posms, piedaloties Ērgļu novada pašvaldības, VAS „Latvijas Valsts ceļi" un būvniecības darbu izpildītāju – SIA „Saldus ceļinieks" – pārstāvjiem.
Svinīgā atklāšanas pasākuma dalībniekus priecēja arī Ērgļu pūtēju orķestra muzikālais sniegums, atraktīvie Ērgļu teātra aktieri Pindacīšas un Pindaka lomā.
– Šodien pie mums ir vēsturisks notikums: parādījies jauns skaists vaibsts mūsu Ērgļu sejā. Ilgi gaidītais sapnis ir piepildījies – Rīgas iela ir atjaunota jeb, kā īstenotais projekts oficiāli tiek dēvēts, valsts reģionālā autoceļa P4 Rīga-Ērgļi posms no 97,68. līdz 99,39. kilometram. Ņemot vērā, ka tas ir valsts ceļš, mums paldies, pirmkārt, jāsaka valsts akciju sabiedrībai „Latvijas Valsts ceļi", kas beidzot sadzirdēja mūsu lūgšanas un ķērās pie šīs ieceres īstenošanas. Esmu pilnvarots izteikt pateicību arī Ērgļu labvēlim – tagadējam aizsardzības ministram Artim Pabrikam, kas arī pielika savu roku un balsi pie šī sapņa īstenošanas, – atklājot pasākumu, uzsvēra Ērgļu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Guntars Velcis.
Savukārt VAS „Latvijas Valsts ceļi" valdes loceklis Gundars Kains atjaunotajam valsts reģionālā autoceļa posmam, kuru svinīgi atklāja tik saulainā un siltā dienā, vēlēja saules mūžu, izturību un lai tas labi kalpotu ilgi jo ilgi.
– Ļoti kvalitatīvi ir sakārtota infrastruktūra 1,7 km garumā. Atradām iespēju šim būvprojektam iedalīt 1,3 miljonus eiro, kā arī pieaicinājām ļoti labus speciālistus: „Saldus ceļinieku" kā būvdarbu izpildītāju; „Ceļu projektētāju" – kā projektētājus, kas veica arī autoruzraudzību; tāpat tilta projektētājus. Ceļa posmu ir izdevies veiksmīgi rekonstruēt, kaut gan, uzsākot būvdarbus, kā tas mēdz gadīties, atklājās arī dažas projektā neparedzētas lietas gan pie tilta, gan attiecībā uz komunikācijām. Bet jo sarežģītāka vide, jo grūtāk realizēt projektu, taču tas viss, ieskaitot sarežģījumus, kā es saprotu, ir pārvarēts, un būvprojekts veiksmīgi īstenots, – atzīmēja Gundars Kains.
Viņš pauda arī gandarījumu, ka, braucot cauri Latvijai, varot redzēt, ka apdzīvotās vietas kļūst aizvien skaistākas un sakoptākas, un Ērgļi neesot izņēmums. – Jāatzīst, ka Latvijā pēc okupācijas laika atdzimusī pašvaldības institūcija strādā, pie tam strādā savu iedzīvotāju labā, – sacīja Gundars Kains.
Būvdarbus projektā „Valsts reģionālā autoceļa P4 Rīga-Ērgļi posma km 97,68-99,39 pārbūve" veica SIA „Saldus ceļinieks" kopā ar apakšuzņēmējiem, kuri Ērgļos ieradās pirms gada, visu šo laiku cītīgi strādāja un, Ērgļu novada domes priekšsēdētāja G. Velča vārdiem runājot, ar ērglēniešiem jau bija saraduši kā viena liela ģimene.
SIA „Saldus ceļinieks" valdes priekšsēdētājs Gints Karols, uzrunājot pasākuma dalībniekus, pauda gandarījumu, ka pasūtītājs – VAS „Latvijas Valsts ceļi" – šī projekta īstenošanai izvēlējās „Saldus ceļinieku", kas jau daudzus gadus nodarbojas ar Latvijas transporta infrastruktūras būvniecību.
– Liels paldies uzņēmuma komandai, kas Aigara Aniņa vadībā šeit strādāja, tāpat visiem apakšuzņēmumiem, kuri arī pielika savu roku, lai šis projekts tiktu veiksmīgi īstenots. SIA „Saldus ceļinieks" jau trīs gadus ir starptautiska kompānija, līdz ar to plaši tika piesaistīts darbaspēks no visas Latvijas. Te strādāja komandas no Talsiem, Jēkabpils, Saldus. Reģionālā autoceļa posma atjaunošanā piedalījās arī vietējie uzņēmēji. Es domāju, ka ieguvums ir ne tikai rekonstruētais ceļš. Tas ir pienesums arī vietējai ekonomikai, – akcentēja Gints Karols.
Raksturojot šī projekta īpatnības, viņš atzīmēja, ka tas izceļas ar ļoti daudzām komunikācijām un bijis daudz negaidītu momentu.
– Esam priecīgi, ka spējām pārvarēt visus sarežģījumus. Īstenojot šo projektu, mēs lielu paldies varam teikt un cieņu apliecināt Ērgļu novada pašvaldībai gan par iespēju dzīvot tās ēkā, gan par šodienas svinīgo atklāšanas pasākumu. Mēs, ceļinieki, tad, kad būvējam ceļu, lielā mērā saskaramies ar neapmierinātību no sabiedrības puses, kas ir arī saprotama, jo ir traucēta satiksme, traucēta piekļuve mājām un citiem objektiem. Neapmierināti ir arī braucēji, kuriem jāstāv pie luksoforiem un jāgaida, kad varēs braukt. Katrā ziņā šādi svinīgi pasākumi pēc padarītā darba ir svarīgi arī mums, ceļiniekiem, – atzina Gints Karols, novēlot – lai atjaunotais ceļa posms ilgi kalpotu un lai te izdodas īstenot arī citas ieceres, uzlabojot infrastruktūru novadā.
Sarunā ar „Staru" Ērgļu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Guntars Velcis atklāja, ka īstenotajam projektam par valsts reģionālā autoceļa P4 Rīga-Ērgļi posma pārbūvi ir sena vēsture. Būtībā jau tikusi pārbūvēta Rīgas iela, un tas tika veikts par VAS „Latvijas Valsts ceļi" finansējumu, jo tā atrodas Ērgļu ciemā, līdz ar to tā ir „Latvijas Valsts ceļu" pārziņā. Ja Ērgļiem savulaik būtu piešķirts pilsētas statuss, tad šī iela tiktu nodota pašvaldībai.
Viņš pastāstīja, ka valsts reģionālā autoceļa P4 Rīga-Ērgļi asfaltēšana jau vairākus gadu desmitus ir bijusi domes prioritāri veicamo darbu sarakstā. Uz to allaž mudinājuši gan vietējie iedzīvotāji (tikuši pat vākti paraksti un iesniegts lūgums Satiksmes ministrijā), gan Ērgļu viesi. Kad beidzot šis ceļš tika iekļauts Reģionālo ceļu uzlabošanas programmā 2007.-2013., tad Satiksmes ministrijas plānos bija veikt autoceļa P4 asfaltēšanu līdz Ērgļu ciema robežai par ERAF līdzekļiem, savukārt posmu Ērgļu ciema teritorijā rekonstruēt par valsts budžeta līdzekļiem.
Taču krīzes laikā sakarā ar krasu Valsts budžeta līdzekļu samazinājumu visās jomās pagaisa arī cerības uz P4 Rīgas ielas posma rekonstrukciju. Tomēr pašvaldība turpināja gan rakstiski, gan mutiski atgādināt par ērglēniešu „sāpi", līdz beidzot 2015. gada nogalē izdevās panākt šī ceļa posma iekļaušanu Valsts autoceļu atjaunošanas programmā jau ar 2016. gadu, lai arī sākotnēji šie darbi nebija plānoti 2014.-2020. gada programmā.
Kā galvenais arguments rekonstrukcijas nepieciešamības pamatojumam bijusi satiksmes drošības uzlabošana Rīgas ielā, jo bija ļoti ievērojami pieaugusi transporta plūsma kopš 2013. gada, kad tika pabeigta P4 ceļa asfaltēšana līdz Ērgļiem.
– Rīgas ielas rekonstrukciju gaidījām jau kopš 1998. gada, kad satiksmes ministrs vēl bija Anatolijs Gorbunovs. Tad tika solīts, ka šī autoceļa Rīga-Ērgļi posma pārbūve tiks pabeigta 2009. gadā, bet tas izdevās tikai ar 10 gadu nobīdi. Taču labi, ka tā, jo skats, kad centrālā iela ir tik sliktā stāvoklī, bija ļoti nepievilcīgs. Pašvaldība mazās ielas varēja kaut vai apzeltīt, bet vizuāli kopējā ainava tāpēc jau nemainītos, centrālā iela ir un tāda arī paliek. Katrā ziņā mēs esam ļoti priecīgi, ka šī iecere nu ir īstenota. Turklāt tika sakārtotas arī visas apakšzemes komunikācijas, tai skaitā lietusūdens savākšana, tāpat pārlikti kabeļi un veikti citi uzlabojumi. Kopumā projekts bija diezgan sarežģīts, bet, neraugoties uz to, tas ir veiksmīgi pabeigts, – akcentēja Guntars Velcis.
26.06.2020.