Ērgļos 14. augustā viesosies muzikālā apvienība „Māsas Leg-
zdiņas" ar skanīgu koncertprogrammu „… sirds ir pilna prieka!".
Koncerts notiks pie Ērgļu saieta nama, sākums pulksten 18. Muzikālās apvienības sastāvā ir māsas Aija Eidinta un Gundega Strazda (vokāls), kā arī mūziķe Agita Damlica-Ķere, kas spēlē sintezatoru un piedzied arī bekvokālu.
Koncerts ikvienam cilvēkam būs iespēja atpūsties no ikdienas steigas, aizmirst negatīvo, kas pēdējā laikā bieži mēdz uzmākties, un ļauties pozitīvām emocijām, aizgaiņāt drūmumu un skumjas domas.
Māsas Legzdiņas popularitāti un atpazīstamību ieguva pirms vairākiem gadiem, piedaloties muzikālajā šovā „Dziedošās ģimenes". Ik pa laikam ar kādu jaunu dziesmu viņas piedalās arī latviešu mūzikas aptaujā „Latvijas sirdsdziesma", kur nesen plūca uzvaras laurus vienā no aptaujas starpposmiem.
Aija un Gundega ir vienmēr jautras, priecīgas un optimisma pilnas, tāpēc arī šī koncerta apmeklētāji pavisam noteikti varēs smelties no viņām pozitīvu enerģiju un arī patīkami pavadīt laiku, dziedot līdzi sev tīkamajām un zināmajām dziesmām. Patiesi – jāsaka, ka šī koncerta laikā skumjām nebūs vietas, to māsas Legzdiņas garantē!
Esat laipni aicināti jauki, jautri un patīkami pavadīt laiku, baudot skanīgu mūziku un ļaujoties arī kādam deju solim.
Ieeja uz koncertu būs bez maksas.
4.08.2021.