Jau gadskārtēja tradīcija daudzu gadu garumā ir futbola čempionāts, kas šogad tika aizvadīts 10. augustā.
Sacensību organizatore Aiva Sudraba klāsta: – Tika izsludināta pieteikšanās sacensībām un komandas pašas izveidoja sastāvu, pieteicās un brauca spēlēt. Šogad gan aktivitāte bija salīdzinoši zema – tikai trīs komandas pieteicās. Iepriekšējos gados aktivitāte ir bijusi lielāka. Tomēr arī šogad dalībnieki varēja kārtīgi izspēlēties, katra komanda spēlēja ar katru divas reizes, tā ka sacensības bija diezgan ilgas. Parasti šajās sacensībās ir viena gados jaunāku dalībnieku komanda un pārējās ir pieaugušo komandas. Spēles norisinājās pēc starptautiskajiem noteikumiem, kā arī varēja piedalīties jebkurš interesents, bez vecuma ierobežojumiem.
13.08.2024.