ĒRGĻOS 24. septembrī norisināsies pirmā Madonas novada čempionāta disku golfā pirmais posms.
– Šī ir spēle, kas pēdējā laikā gūst arvien lielāku popularitāti. Īpaši izveidotais laukums Ērgļos vienlaicīgi spēj uzņemt deviņdesmit spēlētāju, un jau šobrīd viss ir piepildīts. Savukārt otrais posms norisināsies 8. oktobrī Lubānā „Lettēs". Šāds notikums paredzēts pirmo reizi, un redzēsim, kā tad mums veiksies, – norādīja Aldis Jēkabsons, sporta pasākumu organizētājs. – Pēdējos gados disku golfa spēlētāju ir ļoti daudz. Spēle ir ļoti interesanta, īpaši, ja piedalās interesantā kompānijā. Tā vairāk ir atpūtas spēle, ko paspilgtina sacensību gars. Kā jau sacensībās, ir prieks gan par labiem, gan ne tik labiem diska metieniem. Tāpat tā ir ļoti aktīva spēle. Spēles laikā tiek mēroti aptuveni trīs kilometri. Disks tiek izmests aptuveni simt reižu. Ir pieliekšanās, iztaisnošanās, tiek izvingrinātas rokas. Spēlētāji dienu aizvada aktīvi, cītīgi sportojot. Manuprāt, aktivitātes brīvā dabā ir ļoti vērtīgas un nepieciešamas ikvienam. Gadā ir trīs lielas sacensības. Pavasarī ir disku golfa maratons, tad seko Latvijas kausa posms, bet novembrī – spēļu noslēgums, kur iesaistās arī disku golfa federācija. Mūsējiem šajā spēlē ir arī ļoti labi sasniegumi, kas priecē.
21.09.2022.