DEGUMNIEKU lidlauks tiks iznomāts komercdarbībai, taču pašvaldības vīzijai par pilnvērtīga lidlauka izveidi traucē privātīpašnieka, kuram pieder daļa no skrejceļa, attieksme. Šāda informācija aptuveni pirms mēneša bija publicēta laikrakstā „Stars”. Šobrīd zināms, ka 6. septembrī Degumnieku lidlaukā plānots aviošovs.
Vērsāmies pie Madonas novada domes priekšsēdētāja vietnieka Aigara Šķēla, lai noskaidrotu, kas pa šo laiku ir mainījies un vai pašvaldības vīzija var tikt īstenota.
Aigars Šķēls pastāstīja: – Kopš iepriekšējās sarunas ir mainījies tas, ka esam panākuši vienošanos ar zemes īpašniekiem uz pieciem gadiem, ka varam darboties uz viņu zemes, kas ir daļa no skrejceļa. 6. septembrī plānotais "Aviācijas šovs" ir pirmais pasākums, ko šeit organizēsim. Pēc tam plānojam arī turpmāku attīstību un realizēt ideju par pilnvērtīgu lidlauku.
Pirmās nomas izsoles bija neveiksmīgas, bet turpināsim virzīt nomu arī tālāk, bet tagad ar konkrētu mērķi.
22.08.2025.