Ar 30. jūniju darba attiecības ar Ērgļu novada pašvaldību izbeigs līdzšinējā Ērgļu vidusskolas direktore Inese Šaudiņa.
27. maija domes sēdē deputāti tika informēti, ka šā gada 5. maijā saņemts direktores iesniegums ar lūgumu pārtraukt darba attiecības ne vēlāk kā ar šā gada 30. jūniju.
Kā piebilda domes priekšsēdētājs Guntars Velcis, ar esošajiem trim direktores vietniekiem pārrunāta iespēja uz laiku, kamēr amatā tiek iecelts jauns vidusskolas direktors, pildīt amata pienākumus. Attiecīgi Ērgļu novada pašvaldības dome vienbalsīgi nolēma iecelt Ērgļu vidusskolas direktora vietnieci saimnieciskajā darbā Valdu Griezāni par Ērgļu vidusskolas direktora pienākumu izpildītāju no 2021. gada 1. jūlija uz laiku, līdz atklāta konkursa rezultātā tiks apstiprināts Ērgļu vidusskolas direktors.
29.06.2021.