ĒRGĻOS 15. oktobrī pulksten 17 saieta namā tiks ieskandināts dāmu deju kolektīvu koncerts.
– 2022. gads dāmu deju kolektīvam "Varbūt…" ir 21. radošā darba gads, un ik rudeni vienmēr tiek gaidīts tradicionālais pasākums, kas šogad norisināsies par tēmu "Dzērvenes". Šo darbības gadu laikā kolektīvs ir ieguvis gan tuvākus, gan tālākus draugus – viņus arī gaidīsim ciemos. "Varbūt…" pazīst un zina daudzos Latvijas novados, jo kolektīvs piedalījies daudzos sadraudzības koncertos. Dejotājas kopā satur ne tikai deja, bet arī kolektīva tradīcijas – kopīgi svētki, dzimšanas dienas, spēka vārdi grūtā brīdī. Deju grupas deju meistarība ir augusi, jo ar katru gadu izpildījums kļūst arvien profesionālāks, – atklāj Ērgļu saieta nama vadītāja Sandra Avotiņa.
11.10.2022.