30. jūnijā noslēdzās Madonas novada pašvaldības rīkotais jauniešu iniciatīvu projektu konkurss. No Mārcienas jauniešiem konkursā piedalījās Elizabete Sekste, viņai Madonas novada pašvaldība piešķīra finansējumu Mārcienas dabas parka izveidei.
Pašlaik Mārcienas dabas parka izveide atrodas izstrādes pirmajā posmā – tiek ieveidotas taciņas parkā, izrakta veidne un iepildīta ar dolomītu. Atlikušajos posmos tiek plānota soliņu uzstādīšana, atkritumu tvertņu novietošana, kā arī neliela teritorijas apstādīšana.
Parka izveidi atbalsta Madonas novada pašvaldība, kā arī SIA „Ilbu", nodrošinot kokmateriālus soliņu izveidei. Paldies arī Mārcienas pagasta pārvaldei, jauniešiem un pārējiem iedzīvotājiem, kas aktīvi atbalsta projekta izveidi.
Cerēsim uz iedzīvotāju atbalstu parka izstrādē!
EDGARS MIHOVS,
jaunatnes darbinieks
1.09.2021.