ĒRGĻU bibliotēka, ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus un piesardzības pasākumus, turpina darbu un uzņem lasītājus.
– Salīdzinājumā ar pavasari, kad arī bibliotēkas strādāja attālināti un apmeklētājiem durvis bija slēgtas, šobrīd situācija ir krietni labāka, jo darbs tiek turpināts klātienē. Protams, nedrīkst rīkot publiskos pasākumus, bibliotēkas telpās pulcēties, uzturēties ilgstoši, bet pamatfunkcijas bibliotēka pilda, pamatpakalpojumus nodrošina, un apmeklētājus apkalpojam individuāli vai vienas mājsaimniecības ietvaros. Bibliotēkas apmeklētāji bieži zvana un interesējas, vai bibliotēka strādā. Cilvēki, atsaucoties uz pavasara pieredzi, ir nobažījušies, ka atkal tiks liegta iespēja saņemt un nodot grāmatas, izmantot citus aktuālos pakalpojumus, – uzsver Ērgļu bibliotēkas vadītāja Kaiva Bukovska.
20.11.2020.