SARKAŅU pagasta pārvalde jau vairākus gadus Ziemassvētkos un jaunajā gadā sveic savus vecākā gadagājuma iedzīvotājus, pensionārus, nosūtot viņiem apsveikuma kartīti ar novēlējumiem.
Kā apstiprināja pagasta pārvaldes vadītājs Sandis Kalniņš, arī šoreiz svētkos savā pastkastītē pensionāri saņēma aploksni ar apsveikumu: – Sarkaņu pagastā tika izsūtītas vairāk nekā 200 apsveikuma kartītes, kur tika izmantoti bērnu zīmējumi.
Pirms tam multifunkcionālais centrs "Logs" rīkoja zīmējumu konkursu, kurā tika izvēlēti zīmējumi, ko izmantoja apsveikuma kartīšu noformējumā.
Multifunkcionālā centra "Logs" vadītāja Krista Galeja atklāja: – Apsveikuma kartītes pensionāriem sūtām ceturto gadu, bet trešo gadu rīkoju zīmējumu konkursu "Ziemassvētku brīnums", kur aicināju bērnus iesniegt savus zīmējumus. Konkursā saņēmu 16 bērnu darbus, tos ieskenēju, izgatavoju apsveikumus, ielīmēju pagasta pārvaldes apsveikuma vārdus. Vienmēr apsveikumu izgatavošanai izmantoju simtprocentīgi visus darbus, kā arī sveicu visus zīmējumu autorus. Šoreiz gan bija cita situācija, kad nepulcējāmies pie egles, bet kā Rūķis satiku individuāli zīmētājus un pasniedzu balvu. Citus gadus arī eglītē tika iekārti zīmējumi, kas šogad gan nenotika.
Arī pagasta seniori pēc sveiciena saņemšanas dalās savā priekā un mudina pateikties bērniem, kuri zīmējuši apsveikumus.
6.01.2021.