SARKAŅU pagasta multifunkcionālajā centrā „Logs" pašlaik nenorit ierastās aktivitātes, nav dzirdamas bērnu un jauniešu čalas, bet, neraugoties uz to, tiek domāts, kā šajā laikā ikdienu padarīt aizraujošāku.
– Šābrīža situācija ir nesusi ļoti daudz izaicinājumu un spēju rast idejas, iespēju nezaudēt kontaktus un censties veikt ikdienas darbus. Jāteic, pašlaik, kad mācības notiek attālināti, ir ļoti sarežģīti kontaktēties ar jauniešiem, jo tad, kad ikdiena ir jāpavada pie datora ekrāniem, brīvajā laikā jaunieši tomēr izvēlas atpūsties no digitālās pasaules, kas ļoti apgrūtina mūsu darbu. Ir ļoti jūtams, ka visi ir noguruši no atsvešinātības, jaunieši kļūst apātiski un nomākti, jo tr?kst ierast?ūkst ierastās komunikācijas un darbošanās klātienē, – norāda multifunkcionālā centra „Logs" vadītāja Krista Galeja. – Šobrīd sadarbībā ar tautas namu „Kalnagravas" centra logos tiek organizētas un veidotas dažādas izstādes, pašlaik ir aktuāla Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja izstāde „Ceļā uz 1990. gada 4. maiju". Izstāde būs aplūkojama līdz 5. februārim. Šīs izstādes novērtē gan vietējie iedzīvotāji, gan arī iebraucēji, jo tās ir apskatāmas visas diennakts garumā.
29.01.2021.