OŠUPES pagastā, turpinot aktivitātes Madonas novada NVO projekta “Neierūsē” ietvaros, nākamnedēļ tiek piedāvātas lieliskas iespējas laika pavadīšanai brīvā dabā.
– Nākamā nedēļa ir skolēnu brīvlaiks. Lai laiks tiktu pavadīts saturīgi, projekta ietvaros aicinu skolēnus un citus pagasta un ne tikai iedzīvotājus iesaistīties vairākās aktivitātēs. 22. oktobrī pulksten 10 dosimies pārgājienā. Tiksimies pie multifunkcionālā centra "13. km", lai dotos ceļā. Vērosim dabu rudenī un beidzot noskaidrosim, kur ved ceļš aiz lidlauka. Neiztiksim bez kopīgas ēst gatavošanas. Jāizvēlas ērts un atbilstošs apģērbs un apavi, – atgādina Dace Kalniņa, multifunkcionālā centra "13. km" vadītāja. – Savukārt 23. oktobrī aicinu uz orientēšanos Ošupes pagastā. Pavadīsim kopā aktīvu dienu, bet dienas otrajā daļā gatavosim sātīgas pusdienas. Abās aktivitātēs dalība ir bez maksas. Pieteikšanās un plašāka informācija, zvanot uz tālruni 28893026.
15.10.2024.