MĀRCIENAS pagastā jauniešu centra telpās rosību nejūt, bet tas nav iemesls, lai bērni un jaunieši neiesaistītos aktivitātēs ārā.
– Ņemot vērā visus epidemioloģiskos noteikumus, drošības prasības un ierobežojumus, pagasta bērni un jaunieši ir izvēlējušies laiku pavadīt un aktivitātēs iesaistīties ārpus centra telpām. Šobrīd lielus pasākumus neplānojam, jo grūti saprast, vai tie varēs notikt. Tas gan nav iemesls jauniešiem satikties, uzspēlēt spēles, doties sportiskās aktivitātēs. Viena no aktivitātēm, kas lēnā garā tiek īstenota, ir Mārcienas parka radīšana. Vasaras sākumā uzrakstījām Madonas jauniešu iniciatīvu projektu par Mārcienas dabas parka izveidi. Darbi ir uzsākti, šobrīd tiek raktas taciņas. Plānojam upes malā izveidot taciņas, uzstādīt soliņus un izveidot arī apstādījumus, radot skaistu pastaigu vietu, – stāsta Mārcienas pagasta jaunatnes darbinieks Edgars Mihovs. – Šis ir laiks, kad bērni un jaunieši vairāk laika grib pavadīt kopā ar draugiem, jo pavisam drīz būs atkal skola. Jācer, ka rudenī atkal varēsim organizēt kopīgas tikšanās centra telpās. Plānoju dažādus notikumus un aktivitātes, tomēr nav zināms, vai varēsim īstenot. Nupat jaunatnes darbinieki devās uz Cesvaini, kur dalījāmies savā pieredzē, apspriedām situāciju un iepazinām Cesvaines jauniešu centru. Pēc ilgāka klusuma perioda bija ļoti patīkami klātienē satikt kolēģus, aprunāties. Ir gūti iespaidi, jaunas idejas, jācer, ka situācija uzlabosies un varēsim atkal strādāt klātienē.
18.08.2021.