Izmaiņas Sarkaņu pagasta vadībā iedzīvotāji, spriežot pēc telefona zvaniem redakcijai, vērtē dažādi. Vieni atbalsta deputātu pieņemto lēmumu, savukārt citi ir lielā nesaprašanā.
Arī komentāri, kāpēc tika pieņemts tieši šāds lēmums, ir skopi un īstu skaidrību nevieš, tāpēc, tiekoties ar ANDRI SIMTNIEKU, kas Sarkaņu pagasta padomi vadīja sešus gadus, vispirms jautāju – kas īsti Sarkaņos 19. novembrī notika.
– Man tas bija liels pārsteigums, kad pagasta padomes sēdes beigās tika iesniegts iesniegums ar deputātu parakstiem par neuzticības izteikšanu pagasta padomes priekšsēdētājam, tas ir, man. Nenotika detalizēta paveiktā analīze, un arī jautājumu deputātiem, kuri bija parakstījuši šo iesniegumu un ar kuriem kopā iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās kandidējām vienā sarakstā, tikpat kā nebija.
Man pašam ir grūti komentēt, kas konkrēti neapmierināja deputātus manā darbībā, un, manuprāt, tas būtu bijis tikai godīgi, ja viņi paši to pateiktu man tieši acīs vai vismaz iepriekš būtu norādījuši uz manis pieļautajām kļūdām un dotu iespēju tās labot. Es uzskatu, ka tas, kas dara, kādreiz arī kļūdās.
Turklāt šāds lēmums tika pieņemts brīdī, kad līdz nākamajām pašvaldību vēlēšanām vasarā, kad tiks vēlēta jaunizveidotā Madonas novada dome, ir palicis tik maz laika – nepilni 7 mēneši. Taču tas ir laiks, kad jāpaspēj īstenot iesāktos projektus, kuru nav mazums.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 13.12.2008.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto