LU Botāniskajā dārzā no aprīļa līdz septembrim būs iespēja iepazīt
ārstniecības augus un iegūt praktiskas zināšanas par ārstniecības augu
vākšanu un to atpazīšanu.
Nodarbības notiks divas reizes mēnesī, un
katrā no tām uzmanība tiks pievērsta tiem ārstniecības augiem, kuru
vākšana ir aktuāla konkrētajā mēnesī.
Aprīlī LU Botāniskais dārzs sadarbībā ar ārstniecības augu speciālisti un farmaceiti Anitu Liberti sāks nodarbību ciklu par ārstniecības augiem un to vākšanu. Nodarbības notiks divas reizes mēnesī, katru mēnesi no aprīļa līdz septembrim. Pirmā nodarbība bija jau 14. aprīlī, bet otrā plānota 25. aprīlī pulksten 18.
Dalībnieki mācīsies, kā augus atpazīt pēc to raksturīgām pazīmēm un kā nesajaukt tos ar citiem, līdzīgiem augiem, uzzinās, kuras augu daļas vācamas, kur katru no ārstniecības augiem meklēt un kā sagatavot to drogas – īsāk sakot, visu, kas jāzina, lai, dodoties dabā, katrs spētu paša spēkiem sagatavot ārstniecības augu drogu krājumus un rudenī baudīt paša ievāktas tējas.
Dalība nodarbībā – ar iepriekšēju pieteikšanos. Pieteikties iespējams, zvanot uz tālruni 67450860 vai aizpildot pieteikuma anketu: goo.gl/SN3Scb.
20.04.2018.