Madonas pašvaldības uzņēmums SIA „Madonas slimnīca” izvirzījis priekšlikumu ziedot transportlīdzekli, kas nav nepieciešams funkciju veikšanai, Ukrainas civiliedzīvotāju atbalstam.
Lai šo ieceri varētu realizēt, nepieciešama kapitāldaļu īpašnieka piekrišana, domes lēmums, ka slimnīca drīkst īstenot šo ierosinājumu. Transportlīdzeklim ir beigusies tehniskā apskate, taču paredzēts šo mašīnu nogādāt galapunktā, izmantojot treileri. Spēkrats ir apskatīts un pārbaudīts, ir salīdzinoši apmierinošā tehniskajā stāvoklī, un to var izmantot arī turpmāk. "Par" nobalsoja 18 deputāti, lēmumu pieņemot vienbalsīgi.
13.05.2025.