– Pirmdienas rītā, ejot uz darbu, ievēroju, ka Madonā Raiņa ielā izvietotajās puķu kastēs, kur pilsētas krāšņumam sastādītas košas atraitnītes, kāds jau ir "pastrādājis" – ir izraustīti daži stādi, to vietā palikuši tikai tukšumi. Nevar to nepamanīt, un ir skumji, ka šis skaistums kādu mudina uz šādu necienīgu rīcību.
Tā redakcijai pavēstīja kāda vērīga madoniete. Atraitnītes laikam ir ļoti iepatikušās, tāpēc radusies vēlme tās izraut no puķu kastes un varbūt aiznest uz mājām, varbūt iestādīt savā puķu dobē. Protams, tas ir tikai pieņēmums. Kāpēc un kādam nolūkam atraitnīšu stādi izrauti, var tikai minēt.
Lūgums arī citiem mūsu lasītājiem būt vērīgiem un par saviem vērojumiem, jautājumiem un arī kritiskajām piezīmēm informēt redakciju pa tālruni 25182454.
Sagatavoja IVETA ŠMUGĀ