Vakar, 19. maijā, notika ne tikai Madonas novada pašvaldības finanšu un attīstības komitejas sēde, kā par to informējām iepriekšējā laikraksta numurā, bet arī domes ārkārtas sēde.
Domes ārkārtas sēde attālināti videokonferences režīmā notika pēc komitejas sēdes. Tajā tika izskatīti 18 jautājumi – lielākā daļa no pirms tam finanšu un attīstības komitejas sēdē apspriestajiem jautājumiem.
Savukārt komitejas darba kārtība tika papildināta ar vairākiem punktiem, tai skaitā par saskaņojuma sniegšanu aizņēmuma saņemšanai Lubānas novada pašvaldības investīciju projektam „Latgales ielas atjaunošanu Lubānā", bet informatīvā sadaļa –
ar jautājumu par finansējuma piešķiršanu latvāņu apkarošanai.
20.05.2020.