Iespējams, šajā laikā pēc gada Madonas pilsētas teritorijā jau būs nomainīts ielu apgaismojums.
Pirmais nopietnais solis šai virzienā ir jau sperts. Pēc diskusijām
vairākās sēdēs, ļoti nopietni izvērtējot visus „par" un „pret", deputāti
nolēma atbalstīt Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta līdzfinansētā
projekta „Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana ar viedajām
pilsētvides tehnoloģijām Madonas pilsētā" īstenošanu.
Dome ārkārtas sēdē 4. septembrī nolēma apstiprināt un realizēt saskaņā ar Ministru kabineta 2018. gada 12. jūnija noteikumu Nr. 333 „Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta finansēto projektu atklāta konkursa „Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana ar viedajām pilsētvides tehnoloģijām" nolikums" prasībām Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta līdzekļiem līdzfinansēto Madonas novada pašvaldības sagatavoto projekta iesniegumu „Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana ar viedajām pilsētvides tehnoloģijām Madonas pilsētā" ar kopējām projekta izmaksām 756 751,55 eiro apmērā, no kurām 753 847,55 eiro ir projekta attiecināmās izmaksas.
Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta finansējums ir 482 462,43 eiro, kas sastāda 64% no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām. Madonas novada pašvaldības finansējums ir 271 385,12 eiro, kas sastāda 36% no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām. Projekta neattiecināmās izmaksas ir 2904 eiro.
Dome nolēma projekta apstiprināšanas gadījumā nodrošināt līdzfinansējumu projekta kopējo attiecināmo izmaksu un projekta kopējo neattiecināmo izmaksu segšanai.
Nomainīs 889 gaismekļus
Kāpēc diskusijas nedaudz ieilga un lēmums par atbalstu ielu apgaismojuma nomaiņai Madonas pilsētas teritorijā tika pieņemts tikai domes ārkārtas sēdē, kad līdz projekta iesniegšanai bija palikušas vien dažas dienas?
Madonas pilsētas pārvaldnieks Guntis Ķeveris, komentējot „Staram", to skaidroja ar visai būtisku projekta izmaksu palielināšanos, kad tās salīdzinājumā ar sākotnējiem aprēķiniem pieauga par aptuveni 230 000 eiro, bet pašvaldības līdzfinansējuma daļa – par aptuveni 75 000 eiro un bijis jāprecizē, kas radījis šādu sadārdzinājumu un vai tas ir pamatots, bet visas šaubas tika kliedētas domes ārkārtas sēdē, kurā piedalījās arī tehniskā projekta autori un sniedza skaidrojumu. Tiesa, izmaksas joprojām esot aptuvenas, šobrīd vēl neviens precīzi nevar pateikt, cik izmaksās apgaismojuma nomaiņa ar viedajām tehnoloģijām Madonas pilsētas teritorijā. Tas kļūs skaidrs, veicot iepirkumu, bet jau tagad ir zināms, ka ražotājs katram gaismeklim cenu ir paaugstinājis par 30 eiro un to tagad piedāvā par 690 eiro.
– Izmaksas projektā salīdzinājumā ar 1. tāmi ir palielinājušās, jo tiks nomainītas par simt lampu vairāk, nekā sākumā tika plānots, kad netika ņemts vērā vairākās ielās jau agrāk ar ES atbalstu nomainītais apgaismojums, kur tagad arī ir iecerēts ieviest jaunās tehnoloģijas. Noteiktais termiņš (5 gadi), kad nebija pieļaujamas nekādas izmaiņas, ir pagājis. Šajās ielās nedrīkstam mainīt stabu izkārtojumu, bet varam uzstādīt jaunus gaismekļus, – atzina Guntis Ķeveris.
To, ka, īstenojot projektu, ir paredzēts nomainīt lielāku skaitu gaismekļu (pavisam 889) un tiks aptvertas visas galvenās maģistrālās ielas Madonas pilsētā, domes ārkārtas sēdē apstiprināja arī viens no tehniskā projekta autoriem Raitis Saulītis. Viņš informēja, ka ir palielinājušās izredzes saņemt atbalstu šī projekta īstenošanai Madonas pilsētā, jo pašvaldība ir piekritusi samazināt intensitāti no fondu puses un palielināt pašvaldības līdzfinansējumu no 30% uz 36%. Tas ļaus saņemt papildu punktus, kas ir no liela svara pie kopējā maksimālā 61 punkta skaita, ko iespējams saņemt, piedaloties šajā projektu konkursā, bet iegūto punktu skaits arī noteiks, kuras no pašvaldībām saņems atbalstu šī projekta īstenošanai. Papildu punktus dod arī publicitātes pasākumi gan vietējā, gan valsts mērogā.
Projekta sagatavošanas posmā tika prezentēti visai aptuveni dati, kuros tika ņemtas vērā tikai gaismekļu nominālās jaudas bez to zaudējumiem transformatoros, tāpat netika ņemta vērā viedo tehnoloģiju ietekme uz ietaupījumu, kam arī ir ļoti liela nozīme.
Tumsā nedzīvosim
Viens no projekta autoriem Raitis Saulītis deputātiem skaidroja, ka, īstenojot projektu, Madonā paredzēts uzstādīt LED apgaismojumu, izmantojot viedo tehnoloģiju, un kā tas atsauksies uz enerģijas ietaupījumu.
Piemēram, tad, kad cilvēki ies garām, gaismekļi iedegsies ar maksimālo jaudu, bet, ja nebūs nekādas kustības, jauda samazināsies līdz 20%. To pašvaldība varēs ieregulēt pēc saviem ieskatiem, ņemot vērā iedzīvotāju vēlmes un ES pieļaujamās normas, bet Šveicē, kad nav kustības, jauda ielu apgaismojumam samazinās pat līdz 5%.
Domes ārkārtas sēdē tas vairākos deputātos gan raisīja bažas, ka, pārejot uz viedajām tehnoloģijām, jaunais apgaismojums nedos tādu izgaismojumu, pie kāda madonieši ir pieraduši, un ka tas var sekmēt noziedzības palielināšanos.
Madonas pilsētas pārvaldnieks uzsvēra, ka apgaismojumam ir jābūt tādam, lai cilvēks uz ielas justos droši, bet avīze gan neesot jālasa. Turklāt apgaismojums ar pilnu jaudu iedegsies pie mazākās kustības, tātad arī parādoties potenciālajiem likumpārkāpējiem.
– Katrā ziņā tumsā nedzīvosim, – ir pārliecināts Guntis Ķeveris. Arī viens no tehniskā projekta autoriem Raitis Saulītis, komentējot Madonas novada domes priekšsēdētāja vietnieka Ivara Miķelsona bažas, ka pēc projekta īstenošanas, iespējams, tomēr būs jādzīvo krēslā, sacīja, ka „tā nav krēsla, tā ir CO2 ekonomija".
Izmantojot viedās tehnoloģijas, tiks ne tikai nodrošināts apgaismojums, bet arī veikta automašīnu uzskaite, noteikts piesārņojums, mitrums un iegūti daudzi citi dati, kurus pašvaldība varēs izmantot savā darbā, lai uzlabotu vidi pilsētā. Mūsdienu tehnoloģijas ir tiktāl attīstījušās, ka, uzstādot papildu opcijas, var uzskaitīt pat kaķu pārvietošanos pa ielām…
Viena no sadaļām viedajā tehnoloģijā ir attālinātā vadība, līdz ar to lampu izdegam varēs ieraudzīt, pirms kāds cilvēks par to paspēs pasūdzēties, tāpat arī pamanīt citas problēmas, kā, piemēram, segmentu pazušanu.
– Mēs esam vieni no pirmajiem Latvijā, kas vēlas ieviest viedo tehnoloģiju ar vairākām funkcijām, nevis tikai ar mērķi izgaismot ielas. Projekts ir jau iesniegts izvērtēšanai. Ceram, ka būsim to pašvaldību vidū, kuras saņems atbalstu. Sākam arī gatavot iepirkumu, lai būtu skaidrība, cik īstenībā izmaksās šāda projekta realizācija. Ja iepirkumu veicam tagad, nekas krasi vairs nevarētu mainīties un summa būtu tuvu veiktajiem aprēķiniem. Veicot iepirkumu, tiks norādīts, ka šis projekts tiks īstenots tikai tad, ja tiks saņemts ES finansējums, pašvaldībai pietiks līdzekļu līdzfinansējumam un tās daļa, veicot iepirkumu, būtiski nepalielināsies, – akcentēja Guntis Ķeveris.
Vaicāts, cik ilgā laikā Madonas ielās tiks nomainīts apgaismojums, viņš prognozēja, ka, ja projekts gūs atbalstu un arī iepirkums parādīs, ka pacelt šādu projektu Madonas novada pašvaldībai ir pa spēkam, apgaismojuma nomaiņa varētu sākties jau nākamgad aprīlī un triju mēnešu laikā vecās lampas tiktu nomainītas pret jaunajām ar viedo tehnoloģiju, jo jauni apgaismes stabi nav jābūvē, bet, izmantojot pacēlāju, tikai jānoņem vecie gaismekļi un jāuzstāda jaunie.
Varētu būt vēl lielāks
Raksturojot šī projekta iespējamos ieguvumus, Guntis Ķeveris kā lielāko minēja tieši elektrības patēriņa samazināšanos.
– ES, atbalstot šādu projektu īstenošanu, gan vairāk grib samazināt CO2 izmešu daudzumu, bet mums ir arī ļoti svarīgi samazināt budžeta tēriņus. Pēc projekta izstrādātāju domām, pašvaldības savu daļu var atpelnīt 3,05 gados, bet, ņemot kredītu Valsts kasē, teiksim, uz 5 gadiem, apgaismojuma nomaiņa nākamajos gados pēc kredīta atmaksas budžetā varētu dod tikai ietaupījumu. Turklāt ekonomija iespējama pat lielāka, nekā projektā paredzēts, jo tas attiecas uz elektrības daudzuma pieprasījumu. Mēs jau maksājam ne tikai par elektrības patēriņu, bet arī par pieprasīto jaudu, kuru arī iespējams samazināt. Mums ir 17 līnijas, kas patlaban nodrošina apgaismojumu Madonas pilsētā, bet minimālā jauda ir 40 ampēru. Izmantojot viedās tehnoloģijas, jaudu mēs vēl vairāk varētu samazināt un tādējādi katru mēnesi, samazinot arī elektroenerģijas patēriņu, varētu ietaupīt ap 2000 eiro, līdz ar to atmaksas periods varētu būt vēl mazāks, nekā prognozē tehniskā projekta autori, – atzīmēja Guntis Ķeveris, uzsverot, ka viņš vienmēr ir atbalstījis jaunu tehnoloģiju ieviešanu, it īpaši, ja tās ļauj ietaupīt līdzekļus budžetā, kurus varētu izmantot citiem mērķiem.
Piedāvās pagastiem
– LED lampas, kā, piemēram, Blaumaņa ielā, noteikti ārā nemetīsim, bet piedāvāsim pagastiem. Ja kāds skeptiski raugās uz to, ka to varētu izmantot pagastos, varu informēt, ka arī pašreizējais apgaismojums, salīdzinot ar nātrija lampām, dod lielu ekonomiju. Tā jau minētajā Blaumaņa ielā, apgaismojumu nomainot uz LED lampām, elektrības patēriņš ir būtiski samazinājies. Apgaismojums pilsētā vidēji mēnesī izmaksā 9000 eiro, tātad gadā vairāk nekā 100 000 eiro, – pastāstīja Guntis Ķeveris.
18.09.2018.