Turpinās projekta „Vispārējās izglītības iestāžu mācību vides uzlabošana Madonas novadā" īstenošana, tā ietvaros nepieciešama būvniecības līgumu slēgšana un aizņēmuma ņemšana objektam „Madonas pilsētas vidusskolas ēku kompleksa un stadiona pārbūve".
20. aprīlī komitejas sēdē projektu ieviešanas nodaļas vadītāja Inese Solozemniece informēja: – Projekts jau ir īstenots Madonas Valsts ģimnāzijā, šobrīd aktīvi norit būvdarbi Madonas pilsētas vidusskolā. Tie ir īstenoti vidusskolas sporta zālē, kas bija 1. kārta, aktīvi norit darbi 2. kārtā – stadionā un multifunkcionālajā zālē – ēdamzālē. Uzsākti arī būvdarbi vienā no mācību korpusiem, kas ir 3. kārta. Lēmumprojekta būtība – pieņemt līgumu slēgšanu būvdarbu 3., 4. un 5. kārtā, kas ir abi mācību korpusi, un aizņēmuma ņemšanu.
Lai nodrošinātu projekta īstenošanu objektā „Madonas pilsētas vidusskolas ēku kompleksa un stadiona pārbūve", nepieciešams aizņēmums 1 205 237,36 eiro apmērā no Valsts kases.
Madonas novada pašvaldība domes sēdē vienbalsīgi nolēma akceptēt līguma slēgšanu 3. daļā ar pretendentu SIA „P.M.G.", 4. daļā – ar piegādātāju apvienību „Ošukalns celtniecība un Erbauer group", kā arī ņemt projekta īstenošanai nepieciešamo aizņēmumu.
28.04.2021.