Šoziem ir nepastāvīgi laikapstākļi — te snieg, te atkal viss ir nokusis. Grūti pat atcerēties, kad pēdējo reizi esam piedzīvojuši tik siltu ziemu — ar tik mazu sniega segu un salīdzinoši nelielu salu.
Arī galvenais sinoptiķis Latvijā Toms Bricis atzīst, ka, ja viņam sezonas sākumā kāds būtu teicis, ka lielākais sals janvārī tikai nedaudz pārsniegs mīnus 12,3 grādus, viņš būtu ļoti izbrīnīts un tam grūti būtu noticēt.
Taču tas nenozīmē, ka ceļu uzturēšanas dienesti var atslābt. Arī tādā ziemā kā šogad ir gan jātīra ceļi, ielas un ietves, gan arī jākaisa, kā tas, piemēram, bija arī aizvadītajās brīvdienās, kad Madonā laikus tika uzsākta ietvju tīrīšana.
1. martā apritēs gads, kopš tika izveidota jauna iestāde – Madonas apvienības pārvalde, lai efektīvāk pārvaldītu divas Madonas novada teritoriālās vienības – Madonas pilsētu un Lazdonas pagastu. Darbu uzsāka arī vienotā Īpašumu uzturēšanas nodaļa, kura, kā laikrakstam pastāstīja Madonas apvienības pārvaldes vadītājs Guntis Ķeveris, nodrošina arī ceļu, ielu un ietvju uzturēšanu gan Madonā, gan Lazdonas pagastā.
Abās teritoriālajās vienībās tiek izmantota kopīga tehnika un arī nodaļas strādnieki tiek nodarbināti abās vietās. Darbus koordinē apvienības Īpašumu uzturēšanas nodaļas vietnieks Arnis Rieksts.
– Mūsu attieksme abās teritoriālajās vienībās ir līdzīga, kaut gan bieži pie tāda salīdzinoši neliela daudzuma sniega, kāds ir šogad, bieži vien tas pagastos nemaz netiek tīrīts, atstājot to dabas ziņā, bet mēs to darām arī Lazdonas pagastā. Tehnika mums ir, un uzstādīto latiņu cenšamies nepazemināt. Drošība tomēr ir svarīgāka par naudu. Šogad gan nav pamata raudāt par budžetā paredzēto finansējumu šim mērķim. Protams, gribas jau ceļu uzturēšanai plānotos līdzekļus ietaupīt, lai vasarā būtu vairāk naudas ceļu un ielu remontam. Liels pluss šosezon ir tas, ka nav jāved sniegs no pilsētas, ziemā jau sniega izvešana ir dārgākais process. Tā šīs sezonas pirmajos trijos četros mēnešos, salīdzinot ar situāciju iepriekš, līdzekļi tiks izlietoti apmēram tikpat, cik 2023. gada novembrī un decembrī. Nevedot prom sniegu, mazāk bojājas arī asfalta segums un bedrīšu ir mazāk. Katrā ziņā par ietaupīto naudu vairāk varēsim izdarīt vasarā, – uzsvēra Guntis Ķeveris.
Viņš atzīmēja, ka tehnikas ceļu uzturēšanai esot pietiekami, bet vairāk varējis būt strādnieku. Kādreiz sniega tīrīšanas un kaisīšanas darbos iesaistīti arī labiekārtošanas strādnieki, jo viņiem bijušas attiecīgo transportlīdzekļu vadīšanas tiesības, bet patlaban uz mazkvalificētiem darbiem šoferi nenāk, ņemot vērā piedāvāto atalgojumu. Līdz ar to ik pa laikam, kad sniegs ir sasnidzis vairāk un ņemot vērā, ka tur kursē arī mazie autobusi, nodrošinot sabiedriskā transporta pakalpojumus, sniega tīrīšanas darbiem Lazdonas pagastā pieslēdzas arī pats apvienības vadītājs, jo viņam ir visas nepieciešamās tiesības.
Madonas apvienības vadītājs uzteica Īpašumu uzturēšanas nodaļas darbinieku, tai skaitā mehāniķa darbu, kuri bez kaut kādām atrunām, ja nepieciešams, strādā arī vēlās vakara un nakts stundās, lai sametinātu, kā arī novērstu citus bojājumus un lai tehnika no rīta varētu uzsākt sniega tīrīšanu vai kaisīšanu. Šoziem lielākais darba apjoms tiek veikts, kaisot ceļus, ielas un ietves, jo sniega nav tik daudz, bet atkušņi ir pietiekami bieži.
Nodrošināt ceļu uzturēšanu laikā, kad vienā dienā ir mīnus 10, bet nākamajā dienā jau sākas atkusnis un veidojas apledojums, esot pat grūtāk nekā tad, ja visu laiku pieturas vienmērīgs sals. Šajā sezonā ir iegādāts ļoti labas kvalitātes kaisāmais materiāls, kas diezgan ātri nokausē ledu. Turklāt sāls kļūst lētāks, tā cena ir samazinājusies gandrīz uz pusi – no 97 eiro uz 54-55 eiro par tonnu, un tas arī ļaujot nedaudz ietaupīt ceļu uzturēšanai paredzēto finansējumu. Līdz šim ar sāli Īpašumu uzturēšanas nodaļu nodrošinājuši Latvijas piegādātāji, bet 15. janvārī stājās spēkā pašvaldības jaunais līgums ar lietuviešu piegādātāju.
– Cerams, ka mums arī ar Lietuvas firmu izveidosies veiksmīga sadarbība. Esmu apskatījies, kā veicas tām pašvaldībām, kas ar viņiem sadarbojas jau vairākus gadus. Nekādu sūdzību nav, līdz ar to plānojam, ka arī mums nebūs domstarpību, – sacīja Guntis Ķeveris.
Viņš atzina, ka aktuāli būtu atjaunot lielo tehniku, kas ir sākusi „niķoties", jo ziemā sniega tīrīšanas un kaisīšanas procesā tai ir ļoti svarīga nozīme. Jau no 15. janvāra Madonas pilsētā būs jākaisa un jātīra vēl trīs ceļa posmi, kurus pašvaldībai ir nodevuši „Latvijas Valsts ceļi", kaut gan dažus no tiem, kā, piemēram, virzienā uz Madonas putnu fabriku pašvaldība uzturējusi arī iepriekšējos gados, ņemot vērā, ka tur atrodas viena pilsētas autobusa maršruta galapunkts. Ceļš būs jātīra arī ceļa posmā Cēsis-Vecpiebalga-Madona no Raiņa ielas, kā arī virzienā uz Kalna ielu.
Vaicāts, vai bieži zvana iedzīvotāji, izsaka kādas pretenzijas vai lūdz palīdzēt, G. Ķeveris atzīmēja, ka šoziem zvanu ir diezgan maz, kaut gan ir norādīts arī papildu telefons, uz kuru iedzīvotāji nepieciešamības gadījumā var zvanīt. Vairāk pretenziju esot ziemās, kad veidojas lielas kupenas un sniegu nav, kur likt.
Šogad Īpašumu uzturēšanas nodaļas darbinieki ir izbaudījuši gan Ziemassvētkus, gan Jaungada sagaidīšanu, jo atšķirībā no iepriekšējiem gadiem nav bijis bez pārtraukuma jāstrādā turpat vai visas septiņas dienas pēc kārtas un kad nav bijis atelpas.
Šajā pirmdienā tika uzsākta arī svētku apgaismojuma demontāža, savukārt nedēļas vidū bija pieteikti arī lielā pacēlāja pakalpojumi, lai varētu noņemt dekorus arī lielajā pilsētas eglē pie kinoteātra „Vidzeme".
– Domāt jau jāsāk par svētku noformējumu Lieldienās, – piebilda Guntis Ķeveris.
AGRA VECKALNIŅA foto
17.01.2025.